E
Home
wood-mizer, Wood-Mizer Holland, Woodmizer
Wood-Mizer Holland
Producten
Zagerijen
LX50
LT15 Start
LT15 Classic
LT20B
LT20
LT40
LX450
LT70
LT70 Remote
WM1000
WM3500
WM4000
WB2000 Breedbandzaag
Cirkelzagen
EG100
EG250
EG300
EG350
EG400
Schaafmachine
MP100/MP150
MP180 MULTI-SCHAAFMACHINE
MP260 4-ZIJDIGE SCHAAFMACHINE
MP360/MP365 4-ZIJDIGE SCHAAFMACHINE
HR Herzaag
HR110
HR115
HR500
HR700
Intelligente houtbewerking
SLP 1
SLP 2
Vertikale zagerijen
TVS
SVS
Accessoires
Elektronische zaagdikte-instelling
Voorzaag
LubeMizer
Zaagbedverlenging
Laser
Elektrische koppeling
Kantelhaak
zaag deksel
Verstelbare poten
Zaagbanden
DoubleHARD
RazorTIP
SilverTIP
slijpservice
Scherp je zaagbladen zelf
Droogkamer kit
wood-mizer, Wood-Mizer Deutschland, Woodmizer, Sägewerke, Mobilsäge, mobiles Gatter, Wandersäge, Sägebänder, Bandsägeblätter, Holzbearbeitung, Rundholz, Holz sägen, Rundholzgatter, Hydrauliksäge, Kleinsägewerk, Blockbandsäge,
Professionelle und industrielle Sägewerke, Sägebänder und Bandpflegeeinrichtungen
Over ons
Wood-Mizer Nederland
interessant
Nieuws
artikel
Tijdschriften
videos
Technische opmerkingen
onze geschiedenis
Wood-Mizer Deutschland, über Wood-Mizer, Geschichte von Wood-Mizer, Wer ist “Wood-Mizer”, Firma Wood-Mizer
Willkommen bei Wood-Mizer Deutschland – dem marktführenden Hersteller für mobile und stationäre Sägewerke mit Schmalbandtechnik.
Beurzen
Wood-Mizer Ausstellung, Messe, Ligna, Wo kann man Wood-Mizer sehen.
Terminplan für Messen und Vorführungen/Austellungen an denen Wood-Mizer teilnimmt
gebruikte machines
Gebrauchte Sägen, europaweit Gebrauchtsägen, günstige Sägen, Sägenverkauf
gebruikte machines
Contact
Wood-Mizer Kontakt, Wood-Mizer Verkäufer, Wood-Mizer international
Kontaktinformationen über Wood-Mizer Schweiz und alle Wood-Mizer Niederlassungen weltweiten.
Over ons
interessant
artikel
ARITIKEL
Thursday, January 11, 2018
Het geheim van een kerkklok met het beste geluid?
Traditionele klokken die sinds 1725 in Duitsland geproduceerd worden, klinken nu beter dankzij een eiken ophanging en klokkentoren.
Het bedrijf Bachert, oorspronkelijk opgericht in 1725 door Kaspar Bachert in Zuidwest-Duitsland, giet en restaureert alle soorten bronzen klokken en houten klokkentorens voor klanten in heel Europa. 300 jaar na zijn oprichting wordt het bedrijf nog steeds gerund door afstammelingen van de oprichter en zetten het bedrijf op dezelfde manier voort als hun voorvader.
Voor wie niet weet hoe klokken gegoten worden, dit is een zeer fascinerend proces waarbij bakstenen en klei worden gebruikt en de holte van de klok met aarde wordt gevuld. Dit proces is in die 300 jaar vrijwel niet veranderd. Het feit dat aan het eind van het traditionele gietproces een perfecte toonhoogte wordt bereikt, is een knap staaltje vakwerk waarin de Bacherts ware meesters zijn.
Het uiteindelijke geluid van de klok wordt beïnvloed door de ophanging waaraan de klok hangt. Het bedrijf vindt dat eiken het beste materiaal is voor houten ophangingen vanwege het volle en zachte geluid dat ontstaat bij de combinatie van de grote bronzen klok die aan dit soort hout hangt.
In mei 2012 installeerde het bedrijf een
Wood-Mizer LT15 bandzaagmachine
. Vergeleken met andere houtzaagmethoden zijn de kapitaalinvestering en de bedrijfskosten minimaal voor deze machine. De zaagmachine is uitgerust met
een MP100 schaaf-/profileermachine
, waarmee een afgewerkte, geschaafde balk gemaakt kan worden zonder hulp van andere grote verwerkingsmachines. Voordat de zaagmachine en schaaf-/profileermachine werden gebruikt, duurde het minstens één dag om een ophanging te produceren. Nu kan dezelfde ophanging in minder dan één uur worden gemaakt.
Print
Message sent.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x